| Petreus_Aura_1975 a întrebat:

De unde pot download ninge incet de dinu maxer

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/

1 răspuns:
| JamieGold a răspuns:

Http://www.filehost.ro/......Maxer_mp3/
Acesta este link-ul catre melodie, singura problema este ca melodia nu este intreaga, iar plus de asta in acest fisier sunt 4 melodii, compuse de Dinu Maxer cu ocazia sarbatorilor de iarna.Fisierul de timp mp3 este facut de mine dupa un videoclip de pe Youtube,fiindca aceste melodii ale lui Dinu nu se gasesc pe internet,se pot procura probabil doar cumparand albumul,daca exista asa ceva.
Pentru a downloada fisierul este simplu:se copiaza link-ul de mai sus in browser-ul de internet,Enter, veti fi redirectionat catre site-ul File Host, iar acolo exista undeva in mijlocul paginii in buton pe care scrie Apasati aici pentru a porni download-ul, click pe el si cam asta e.
Sper ca am fost de ajutor, atat cat am putut!:)