| orlando_7324 a întrebat:

Debby Ryan sau Selena Gomez? Eu si un prieten ne contrazicem aproape tot timpul. El zice Debby e mai frumoasa si mai cool decat Selena si eu zic ca Selena e mai frumoasa si mia cool decat Debby? Deci: Debby Ryan sau Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| pepenerosu a răspuns:

Toata lumea e subiectiva. Fiecare e cu parerea lui, fiecare are partile lui frumoase si partile lui urate. mie personal imi place mai mult de Selena.

79 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of vedetele mele prefe sunt: selena1 debby2 belinda3 demi4 dar deasi alege in sele si debby debby clar off nu selena off ba nu belinda sele debby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este clar ca debby ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nun pot alege laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa este Debby Ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deby ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca amandoua sun cool si frtumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e mai draguta. dar si debby e frumoasa. deci :eu cred ca selena e mai cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place doar cum canta debby ryan, dar imi place de selena gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de Selena Gomez pentru ca este mai serioasa, frumoasa, desteapta, buna si scumpa, Debby Ryan in Zac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca selena gomez e mai frumoasa si mai cool decat debby ryan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euu zic ca ambele Suntt CoolLwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby Ryan lool pentru ca selena are fata de tampita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby ryan e de 10000 de ori mai cool decat selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si selena si debby sut dragute si frumoase.imi plac amandoua deci raspunsul meu final ebig grinebby Ryan si Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Debby e mult mai draguta decat Selena.Si-n plus mie una mi se pare ca ea are toata faima.Deci eu aleg Debby:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua mie imiplac ca nu au fite ca celelalte vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mye una imi plk de DeBBy RyAn :X e super cute si mi se potriveshte!
Si SeLeNa e super draguta dar...nu e pref meahtongue
PWP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu zic ca amandoua sunt cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby Ryan e chiar super n-am ce zice dar aveti id-ul eibig grin ( as vrea numai sa ii spun cat de superba e ) dar sa fie cel real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby Ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...nu stiu daca ai vazut-o pe miley ce aere are acum cu popularitetea urcata la cap,. adica ce vreau sa zick e ca o sa urmeze si selena(nu vreau asta si sper sa nu se intample) mie imi place si debby ryan si selena gomez.pana la urma o celebritate foarte populara careia nu i s-a urcat popularitatea la cap, deocamdata, este demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dabby rayan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu prietenul tau are dreptate Debby Ryan e mult mai frumoasa si mult mai cool.:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby e mult mia talentata frumoasa si cool decat selepenibila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby este cea mai frumoasa si canta superb iar selena nu e deloc.