| Vicol_Adina_1998 a întrebat:

E o melodie veche. O canta un grup de băieți și erau așa drăguți și dansau intr-un fel de garaj și erau așa îmbrăcați în niște salopete. Și nu mai știu cum se numea. știe cineva?

3 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Multe melodii au genul asta de video. Mai poti da detalii?

| Vicol_Adina_1998 explică:

Pfa. Nu știu ce să zic. Erau cred că 5. Și melodia parcă era despre o fata. și erau în niște salopete albastre din câte îmi amintesc. doi dintre ei erau de culoare. și mda. cam atât doar pot să mi amintesc

| Vicol_Adina_1998 explică:

Sora mea zice că își amintește că la sfârșit își ridicau tricoul toți. și ea a zis că nu erau în salopete, dar eu așa îmi aminteam