| aragon18 a întrebat:

Este adevarat ca Lady Gaga e barbat? straight face

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Ultimul zvon care circula despre Lady GaGa este ca excentrica artista ar fi de fapt barbat.

Asta dupa ce GaGa si-a expus lenjeria intima intr-un concert, care parea sa ascunda un penis.

Cantareata americana in varsta de 23 de ani creeaza controverse pretutindeni cu un clip in care apare in ipostaza unui hermafrodit.

De altfel, Lady GaGa a postat un citat pe blogul "Gone Hollywood", in care ar fi recunoscut ca are si organ sexual masculin: „Da, am un penis. Am si organ genital masculin, si organ sexual feminin".

Eu personal cred ca nu este dar mai sus este citat de pe un site si poate exista un sambure de adevar.

81 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte adevarat
are penis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cercetarile mele depre lady gaga nu e barbat.are corpul prea frumos mai ales le are pe amandoua de la femeie la barbat mi-a spus menegerul ei chiar am vazut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi el\ea faimos\faimoasa... dar e nebun\a! se vede cum gandeste si dupa ce muzica are! dupa mine tot e DUS\A cu pluta pe Dunare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fiindca a facut dedicatie in direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Nici pe departe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nici eu nu am crezut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga a recunoscut ca are si un penis dar se mai aude ca si la taiat deci e femeie.Doar are sani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga este barba este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU lADY Gaga nu este barbat este adevarat ca ii s-a vazut ceva intre picioare se putea fii un panton stiu toate astea pentru ca sunt cel mai mare fan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca este hermafroida, iata de a declrat presei:
"Da, am un penis. Am si organ genital masculin, si organ sexual feminin"
dar s-ar putea sa fie doar un zvon desi videoclipul acela cu ea intr-o ipostaza indecenta a facut ravagi pe net. Ea ne lasa ca de obicei pe toti masca.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
ii hermafrodita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, NU este adevarat! daca paparazzi o vad pe lady gaga, de ex.:ca e grasa( de ex.), ei trag concluzia ca e insarcinata! sunt doar niste aberatii si exagerari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati-va aici si spuneti-mi daca mai credeti ca Lady Gaga e barbat

http://images.hollywoodgrind.com/......l-ns-1.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vreau si eu sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric nu. poate na exysta multe explicaty...deoarece cine stie pff poate si'a pus un ___de cauciuc...sa vada lumea.si sa vada si ea ce zice presa despre asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat ca ladi gaga este barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma are si p. a si pi. a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U are very sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga este femeie 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga este hermafrodita pentru ca ea are organele sexuale barbatesty dar si uni poate zic ca este fata dar nu are de unde sa stie dar urmariti niste filmulete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci de ce Lady Gaga nu are poze ca toate vedetele "dezbracata". Eu unu cred ca Lady Gaga e hermafrodit. Dar dupa noa melodie a ei "Lady Gaga Telephone" nu su vede ca ar avea un penis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar atat de mult va intereseaza daca are ambele organe? Cand v-a declara ve-ti afla toti.Si care ati spus de clipul in care se presupune ca la concertul in care a coborat de pe chooper se vedea ca ar avea penis. Poate avea un tampon OB mare, pentru a putea rezista la tot concertul...Asteptati pana se va auzi peste tot acest zvon, pana atunci nu va mai stresati atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar atat de mult va intereseaza daca are ambele organe? Cand v-a declara ve-ti afla toti.Si care ati spus de clipul in care se presupune ca la concertul in care a coborat de pe chooper se vedea ca ar avea penis. Poate avea un tampon OB mare, pentu a putea rezista la tot concertul...Asteptati pana se va auzi peste tot acest zvon, pana atunci nu va mai stresati atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era barba dar sia schimbat sexul :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am citit pe net asa se spune da eu nu stiu sincer ce sa credlaughing poate cum ii un pic nebuna ca sa aiba publicitate zice ca ii barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da.