| St3Fi a întrebat:

Este o melodie mai veche, pe cand era breakdance-ul in floare pe care nu`mi mai amintesc cum se cheama.
Stiu doar ca in videoclipul lor (vreo 5-6 baieti) fac breakdance pe niste stalpi inalti, fiecare individual pe un stalp, e facut in PC mediul inconjurator, stalpii etc.
Mai multe detalii nu stiu, doar ca din cate imi amintesc se asemanau cu Flying Steps.
Poate ma puteti ajuta si sa imi spuneti cine e trupe si cum se numeste melodia, mersi

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Si flying steps e misto imi place cel mai mult breakin'it down sigur ca ei mai au doua melodii we are electric si in da arena dar breakin'it down e cea mai reusita melodie a lor si foarte populara de asemenea la radio si la tv in perioada respectiva a anului respectiv ca a mai ramas si dupa aceea