| Valentina_8087 a întrebat:

Hei TPU.
E buna aceasta chitara pentru incepatori? http://www.esound.ro/......-3820.html
Acolo am avzut ca este o imagine si cu husa de la ea. Deci cred ca se primeste si cu husa nu?
dau funditaaaa

2 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu zic ca este destul de buna.si da, daca este pe aceeasi pagina ssi chenar cum s-ar zice, este husa ei. daca dai pe imagine de doua ori click o sa scrie acolo maraca si asa mai departe.eu m-am uitat si sunt sde la aceeasi marca.winkingsi scrisul e la felhappyfundita?

| ESTK a răspuns:

Este buna pentru incepatori dar cati ani ai? ea este 3/4 este mai mica decat 4/4happy