| Pepenel a întrebat:

Hei TPU mie imi place aproape toate muzicile cum ar fi Puya, Rihana etc...si voua ce muzica va place

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Sunt eu Simona. Imi place, Puya, Guess Who si Scooter care este veche, dar inca mai imi place.

6 răspunsuri:
| PetronelaBurlacu a răspuns:

In primul rand cuvantul" muzicile" nu exista ai fi vrut sa spui ca iti plac toate genurile de muzica! apoi "Rihana" se scrie cu 2 de "n" nu cu unul singur! "imi" se scrie cu "i" nu cu "a". aceasta comunitate TPU este plina de persoane deci inainte de a publica o intrebare sau un raspuns ar fi frumos sa revizuesti scrisul :! cu placere

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Cristina inteleg ca ''ati place'' toate ''muzicile'' dar cu limba romana ce ai? Rock/Metal!

| Ecea a răspuns:

Exact cum spuneam eu prin toate comentarile mele despre muzica:
Cultura unui om se vede in functie de muzica pe care o asculta.
Nu o sa vedeti vre-odata unu care scrie corect si asculta puya sau guta.

| EliY a răspuns:

Mie trupele astea imi plac :P
Hei Dead by april Linkin Park 30 Seconds to Mars Slipknot Cradle of Filth Epica Tokio Hotel Flyleaf Fireflight Atreyu My chemical Romance Evanescence Breaking Benjamin Nickelback Muse maNga Entwine OneRepublic Wheatus Nightwish Children Of Bodom Kings Of Leon The Fray Dead By Sunrise Sunrise Avenue Three Days Grace Hollywood Undead Daughtry Bullet for My Valentine
uite o mel foarte dragutsa The Fray- How to safe a life http://www.youtube.com/watch?v=cjVQ36NhbMk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasati-o in pace pe Cristina, ca de nu va mananc pe toti. happy

| TeoPT a răspuns:

Eu n-am mai auzit de substantivul MUZICILE până acum, și nici nu știu ca retardații ăia doi să fi făcut vreodată muzică pe bună dreptate. Și tu pune mâna pe cartea de română că te faci de râs pe aici.

Rock/Metal.

Baftă