| Lorenuca10 a întrebat:

Hey! As dori si eu niste postere cu Connect-R, ma puteti ajuta? Sunt din Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca nu gasesti pe site-uri precum Okazii sau Olx sa cumperi, mergi la un xerox din asta mai sofisticat (din acela la care iti poti face si lucrari de licenta si alte chestii), spune-le celor de acolo dorinta ta, anume ca vrei un poster cu Connect-R, iar impreuna veti cauta o imagine potrivita (trebuie sa aiba un format mare ca sa se vada bine, stiu cele de acolo mai bine). Eu mi-am facut un poster cu Federer de vreo 80 cm lungime si m-a costat 80 de lei.

1 răspuns:
| Adbbmsh a răspuns:

Vrei sa iti dau eu cateva? Daca vrei sa le printezi, nu ar fi o problema sa dai o cautare pe google