| Cosma16 a întrebat:

Hey. Ce parere aveti despre chitara electro-acustica Tenson D1-CE? http://www.soundstudio.ro/product/1698_chitara_electroac ustica_set_tenson/
Este buna deoarece vreau sa o cumpar!

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Eu sincer nu o recomand.
Daca esti incepator da,dar daca stii sa canti deja,chiar nu se merita.
Mai bine iti cumperi o chitara serioasa si amplificator calumea pentru ea.
Tot ce vine la pachet este prost.

Daca esti incepator,da, o poti cumpara, daca facem o comparatie intre calitate si pret merge.

4 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Arata chiar binebig grin

| GabytzzzuandAndra a răspuns:

Este frumoasa
de ce sa nu o cumperi arata bine si totusi ( costa ceva bani )
in orice caz vreau sa iti spun parerea mea!
ARATA SUPER SI DUPA PRET CRED KA ESTE FOARTE BUNA!
ma bucur ca ti-am fost de ajutor

| SugaaarFree a răspuns:

Nu am prea vazut chitare Tenson electro-acustice, deci nu pot sa argumentez... Stiu doar ca cele clasice sunt la fel de "bune" ca si Reghin.

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Arata bine, pretul este mai mare pentru ca are si husa happy