| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! cum pot sa sterg o intrebare de pe TPU?big grinbig grinfundaa si scuze categorialaughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca intrebarea mai are optiunea Editeaza o poti sterge sau modifica tu. Daca nu mai are aceasta optiune mai ai doua posibilitati: 1. O raportezi ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil/spam, dupa caz. 2.Scrii un mesaj din CONTACT administratorului(Stela) si o rogi sa o stearga. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
| MeGhosta a răspuns:

Nu poti sterge happy

| Nicoleta a răspuns:

Ti-o raportezi singur si mentionezi ca vrei sa fie stearsa, sau te duci sus la 'contact" si scrii un mesaj adnimului

| Nicoleta a răspuns:

Singura*