| anonim_4396 a întrebat:

Hey, piesa noua Narcotic Sound and Christian D! Mamasita, se numeste si are versurile in portugheza. O parere? http://www.youtube.com/watch?v=ukRlpdkQVtY
Merci.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Interesanta. Imi place. Are un ritm mai lent fata de altele dar limba ii confera o senzualitate aparte care atrage.

4 răspunsuri:
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

... si limba asta 'are un sound ...sensual,si iti da o stare fresh, de libertate si sensualitate. si versurile sunt fainebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super buna piesa:X:X:X:X:X:X...MAMASITA,de unde pot sa descarc aceasta piesa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cumperi mel, n o descarcitongue

| Bishop a răspuns:

De pe youtubewinking