| Fresh a întrebat:

am nevoie de cat mai multe melodii foarte bune de parkour in special (rock dar nu rock dala naspa, dnb, orice care e foarte marfa) CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDITAAA tongue

2 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Nu exista rock naspa!

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Skillet - awake and alive, skillet - comatose, evanescene - bring me to life, rammstein - zerstoren, shinedown - song of madness, diamond eyes, devour, seether - country song, three days grace - break, just like you, one-x, world so cold, gone forever sau vezi ce ati place la trupe ca nonpoint, lunatica, tokio hotel, paramore, the rasmus. funda please?