| anonim_4396 a întrebat:

ziceti-mi si mie tori cantaretii de hip-hop pe care ii stiti (si trupe) gen:
teasta, mecena, vescan, bitza, camuflaj, nane... ziceti-mi si alti va rog
la cei mai multi... funditawinking

Răspuns Câştigător
| BiscuiteBoss a răspuns:

Soulja Boy, T-Pain, Lil Wayne, Eminem, Dr Dre, Snoop Dogg, Jay-Z, TuPac, Guess Who, Spike, Mc Boy, Chriss (de la JustUs), Kaye Owe, Acustic, BUG Mafia, Xzibit, Cumicu, Cedry2k, 50 cent, Nimeni Altu', Veritasaga, Tranda, Adda, Camuflaj, CenzuraH, Guess Who, Leasa Dragos, Maximilian, Skizzo Skillz.
Funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| RaluuRaluu a răspuns:

Flo-Rida sh T-pain sunt super tari :*