| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Hi TPU! ce parere aveti despre cantecu acesta: http://www.youtube.com/watch?v=dVaZZRo0LN8
si..., pls, imi zice cineva unde pot sa gasesc informatie d/e aceasta trupa {ZAZ} am cautat pe wikipedia, da' imi dadea informatie d/e o mashina :) thx :* fundita

Răspuns Câştigător
| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

E super draguta melodia. am incercat ca caut informatii si n-am reusit. sad

5 răspunsuri:
| Tr3iii a răspuns:

Ff frumoasa...eu mi-as downloada in calculator...de fapt asta si am facut big grinwinking

| gabriela23 a răspuns:

Imi place piesa... dar despre informatii ce sa spun...am cautat si eu dar nu am gasit nimic.imi facea mare placere daca te puteam ajuta(sorry.)

| Diana_7451 a răspuns:

Buna

E frumos cantecul.
Poti incerca sa-l contactez pe userul care a pus cantecul asta pe site, sa-ti spuna el mai multe detalii despre trupa.

Funda?

| Eu_7539 a răspuns:

ZAZ, mai cunoscut sub numele de Zarina Varley nu este cine v-aţi aştepta să fie un pasionat de jazz. She is a (primarily classical) trumpet player, and has been for almost 13 years (which is really how she got into this business) and enjoys the music of The Cat Empire and The Bamboos (and MANY more). Ea este un jucător (în primul rând clasic) trompetă, şi a fost de aproape 13 de ani (care este de fapt modul în care ea a intrat în această afacere) şi se bucură de muzică de The Cat Empire şi Bambus (si multe altele). She finds talking in the third person about herself quite irritating. Ea găseşte vorbind la persoana a treia despre ea destul de iritant.

Ahh that's better. Ahh că e mai bine. So, I'm Zaz! Deci, eu sunt ZAZ! Nice to meet you. Îmi pare bine. Seeing as you're a visitor of my site, I'm presuming you have some idea of who I am, but here is some background information anyway. Vazand ca esti un vizitator al site-ului meu, eu sunt presupunând aveţi o idee de cine sunt eu, dar aici este unele informaţii de fundal, oricum. As I said earlier, I have been playing the trumpet for almost 15 years. Aşa cum am spus mai devreme, am fost joc trompeta de aproape 15 ani. Music is my passion and I have known that from a very early age, but I came to the realisation that professional playing wasn't for me though I still play in the Sydney Wind Symphony, which is good fun! Muzica este pasiunea mea şi am cunoscut că, de la o vârstă foarte fragedă, dar am ajuns la înţelegerea faptului că joc profesionist nu a fost pentru mine, deşi am juca încă în Sydney Wind Symphony, care este distractiv bun!

For as long as I can remember, music has been my whole life and it is very much continuing that way. Pentru atâta timp cât îmi amintesc, muzica a fost toata viata mea si este foarte mult continuă în acest fel. I studied Music Business as well as Marketing and PR and currently work with one of this countries finest specialty booking and touring agenceis - Niche Productions. Am studiat muzica de afaceri, precum şi de marketing şi PR şi în prezent lucrează cu una din aceste ţări cele mai bune de specialitate rezervare şi turism agenceis - Niche Productions. I've also been in JWA jazz camps for the past three years, being a camp counsellor and helping with administration. Am fost, de asemenea, în taberele de jazz JWA pentru ultimii trei ani, fiind un consilier de tabără şi ajuta cu administrare.

asa am gasit ca am dat sa se trduca sa nun trm in engleza si imi era lene sa traduc eubig grin ca stiubig grin

dar e bun si asa inteegeti voi sper

e draguta melodia

| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

Ms de funda