| ILoveMyBed a întrebat:

Imi puteti da toate melodiile de pe albumul "Inapoi In Viitor" de Bug Mafia, dau funda :03

Răspuns Câştigător
| oanyoana a răspuns:

01. B.U.G. Mafia - Ziua independentei (feat. Magic Touch)
02. B.U.G. Mafia - Inapoi in viitor (feat. Roxana Andronescu)
03. B.U.G. Mafia -... Si cui ii pasa
04. B.U.G. Mafia - Bag ****-n lume si v-o fac cadou (feat. ViLLy)
05. B.U.G. Mafia - Cand trandafirii mor (feat. Lucian Colareza)
06. B.U.G. Mafia - Cu premeditare (Dupa Ei)
07. B.U.G. Mafia - Celebrii anonimi (feat. Luchian)
08. B.U.G. Mafia - Robolov
09. B.U.G. Mafia - Olimpiada
10. B.U.G. Mafia - Cat poti tu de tare (feat. Bodo)
11. B.U.G. Mafia - Intalnire de gradu' 4 (feat. Magic Touch)
12. B.U.G. Mafia - Ti-o dau la ****
13. B.U.G. Mafia - Radio Viitoru'
14. B.U.G. Mafia - O La La (feat. WeedLady)
15. B.U.G. Mafia - supranatural
16. B.U.G. Mafia - care au ramas (feat. Marius Savescu)
17. B.U.G. Mafia - fara cuvinte (feat. Loredana)
18. B.U.G. Mafia - 5000 de zile
19. B.U.G. Mafia - La fel de prost ca tine (feat. Bogdan Dima)
FUNDA?

1 răspuns:
| vreaumuzica a răspuns:

Http://vreaumuzica.ucoz.com/....../7-1-0-720 te costa un LIke pe situl acela:)))