| Danut4 a întrebat:

Imi puteti face un top cu cele mai bune trupe rock?

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

. Disturbed, dope, rammstein'', demon hunter, linkin parca...astea mi-au venit in minte acum.

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saving Abel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1Disturbed :2Cinema Bizzare:3Lordi:4Metalica, 5TenaciosD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce iti place tie dar mie imi place foarte mult:
1.Three days grace
2.Green day
3.Skillet
4.Five Finger Death Punch
5.Coldrain ( sa sculti melodia lor we are not alone e arta curata)
6. 3doors down
7. Evanescence
8.Breaking Benjamin
9. CellDweller
10.Alter Bridge

si mai st multe trupe foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia.Mie imi plac:
-Guns N Roses
-AC/DC
-Aeronsmith
-Rammstein
-Tokio Hotel

| Alexandru98 a răspuns:

1.Nirvana
2.AC/DC
3.Iron Maiden
4.The Beatles
5.Black Sabbath
6.Led Zeppelin
7. Pink Floyd
8.Slipknot
9.Aerosmith
10.Deep Purple

| Jigokunokishi a răspuns:

Ce ti-as recomanda Eu :
Guns`NRoses, Warrant, Ac/Dc, Sabaton, Amon Amarth, Led Zeppelin, Def Lepard, Aerosmith, Apocalyptica, Queen, Disturbed, Crazy Lixx, acii is cateva din alea caremi plac mie mult si ceva romanesc ar fi Cargo, Phoenix, Truda, Trooper...

| EdyNebb1 a răspuns:

1.Three Days Grace
2.Paramore
3.Evanescence

| tiffanysweetgirl a răspuns:

1.bon jovi
2.metalica
3.rammstein
4.metaliva

stiu mai multe dar nu imi vin in minte acum

| AnnaHems a răspuns:

Green day
Three days grace
AC/DC
Bon Jovi
Slipknot
Guns n'roses
Flyleaf
Aerosmith
Evanescence
sper sati placawinking

| anosuniversal a răspuns:

Asta i topul;
1.linkin Park
2.bon Jovi
3.30 seconds to mars

BON JOVI
U2

| anosuniversal a răspuns:

1.linkin parca
2.bon jovi
3.30 seconds to mars

| Demetrius_Marcus_1958 a răspuns:

The Doors,Credence Clearwater Revival,The who,jethro tull,yes,Emerson Lake and Palmer,Black Sabbath,Ten years after,Dire straits,pink floyd,Cream,Taste,Free,Bad Company, Manfred man,Roxy music,Marillion,ac dc,Cactus,Cream,whitesnake,deep purple,led zeppelin,dr. feelgood,fleetood mac,foreigner,geordie,gov't mule,grand funk railleroad,humble pie,hot chocolate,iron butterfly,juddas priest,lake of tears,mountaine,midnight oil,mott the hoople,gentle giant,motley crue,mungo jerry,nazareth,rainbow,Rush,Tool,sex pistols, supertramp, taj mahal, tangerine dream, the velvet underground, war, queen si multe multe altele dar aici este crema de la care s-a pornit.Metallica,iron maiden, statu quo, Daca asculti astea vei afla ce este muzica rock. Unele trupe enumerate de unii de aici sunt oracaitori care nu merita atentie. Sunt doar urlet.Dead metal si gunoi! Muzica este unde ti-am scris.Bineinteles sunt trupe pe care nu le-am scris. Aici este esentialul si asta te va duce si la ce au scris si ei.

| oovidiu a răspuns:

Cradle of filth