| LaryloveNane a întrebat:

Imi ziceti si mie cum downloadez melodii?:X

:X

9 răspunsuri:
| paramore_7972 a răspuns:

Sunt multe moduri prin care poti lua melodii de pe net... cel mai simplu este sa iti faci un cont pe un a
site anume. unul bun mi se pare fisierulmeu.ro ...Succeswinkingwinking

| DeeDee28 a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/ intri aici si copiezi link-ul de la youtube unde scrie "video URL" apoi dai "convert" si dupa ce se incarca dai "download mp3"

| andreiteodor81 a răspuns:

E simplu:
scrii pe google:free youtube to mp3 converter download

downadezi programul, apoi dai copy la la linkul unei melodi de pe youtube(orcare) apoi, exista la program cu PASTE dai acolo si iti va apara melodia
dai unde vrei s-o salvezi
si dai downalod e simplu big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Poti sa download-ezi melodii de pe site-ul acesta : www.fisierulmeu.ro
sau daca vrei sa download. o melodie de pe youtube poti folosi site-ul acesta : www.video2mp3.net trebuie doar sa pui linkul(de pe youtube la melodia aleasa) si dai convert.
eu de pe aceste site-uri iau melodii in general
sper ca ti-am fost de folos :*

| 100 a răspuns:

Pai... Uite iti dau u site www.fisierulmeu.com
scrii acolo sus unde scrie "Cautare Rapida" mel pe care o vrei trebuie sa astepti cateva secunde (cred ca 20) si dai click jos unde scrie "Download" (scrie pe fond verde) apoi dai click pe " Download de la NewHost 1" ( e tot pe fond verde) iti apare o fereastra mica pe care scrie "Open";"Save"; "Cancel"; "Help" ti dai click pe "Save" si GATA!
Succes:*
Fundisa?

| adryanb27 a răspuns:

Pai sunt o gramada de posibilitati, incearca vitan club, fisierul meu youtube! etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru. raspunsuri

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

direct dp youtube aproape:
intri pe youtube.com
alegi melodia
copiezi http
si-l pui aiji:
www.youtube-mp3.org
si face orice dp youtube melodie mp3

| andreea_7331 a răspuns:

Pai sunt o groaza de posibilitati daca ai Opera scrii melodia pe google apoi dupa download fileshare sau fisierul.ro mp3 mai multe