| lovenrt a întrebat:

Justin biber are un serial tv?

Răspuns Câştigător
| eu_9968 a răspuns:

Nu aresaddar a declarat intr-un interviu din revista "popcorn"(nu sunt sigura in legatura cu revista)ca i-ar face mare placere, si ca o sa aiba in viitorul apropiat, propriul serial tv...

9 răspunsuri:
| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Nucrying
dar mias` dori pentru ca il adorrr:X
tu nu?:d

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu ştiu, nu cred.

| Farcas a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva. Din cate stiu eu, el e doar cantaret nu si actor

| Alii26 a răspuns:

Nu are tongue

el este cantaret nu actor...

| BeatriceKnowles a răspuns:

Nup. nu are justin bieber... :X dar.sadsad aS vrea sal urmaresc mereu:X:X:X e sweet :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu are si daca ar fi avut deja l-ai fi vazur la telavizoe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate?

| Roberta00 a răspuns:

Ba da ma e zak si cody ce viata minunata ala e el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea dar nu cred ca se va intamla mai ales in Romania poate ca va avea dar doar in america