| bogdanmk29 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o melodie stiu cateva versuri si atat, versurile sunt:

Copil al strazii sunt copil al nimanui
Re: Nimeni nu vrea sa ma stie macar
Nimeni nu ma vrea

sau ceva de acest gen.
Eram foarte tanar si nu retin exact versurile
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Cambria a răspuns:

Imi amintesc si eu de melodie. Era cantata de formatia T-short si era o melodie foarte trista. Si eu o ascultam pe vremuri. Am incercat sa o caut pe youtube dar nu am avut noroc.

4 răspunsuri:
| xD a răspuns:

Prea putine versuri...
Detalii... era cantata de un baiat sau de o fata?
era o trupa?
ce fel de gen de muzica era?

| bogdanmk29 explică:

Nu-mi amintesc decat ca era cantata de un baiat si o fata
versuri nu -mi mai amintesc este foarte posibil ca "cambria" sa mai fi furnizat ceva detalii nu eram sigur dar este posibil ca formatia sa fie T-Short