| Deyuuutzaa a întrebat:

Mergeti maine seara la Arenele romane la paul van dyk?batting eyelashes:X

6 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Vor merge cei carora le place genul muzical. Distractie placuta oricum.

| Deyuuutzaa explică:

@antonia09 da cu sigurantawinkingmersi oricum

| iankey04 a răspuns:

Nunu tiesto e nr1

| Deyuuutzaa explică:

Da dar pana vine tiesto e bun si van dykhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil, sa vad daca ma incadrez in timp, de obicei am multe treburi si numai reusesc sa duc la capat niciuna din ceea ce imi propun, asa ca...nu imi mai fac planulwinking

| Deyuuutzaa explică:

@afrodita se pare ca ne asemanamhee heesi eu imi fac multe planuri si nu reusesc sa le duc la bun sfarsit dar din fericire planul de a merge la concertul asta a ramas in picioare