| AbeautifulMind a întrebat:

Ofer Fundita! :)

Hey prieteni, cum vi se pare aceasta melodie, va amintiti de ea, va amintiti de serial? :(

http://www.youtube.com/watch?v=dBhZb_BeEyE

ce frumoase erau desenele la acea vreme :( va este dor de clipele acelea? :)

2 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

Iar ma o melodie din serialul ala de rahat? Hai ba, ce-ati vazut la el? A fost unul din primele rahaturi de pe disney si voi v-ati uitat la telenovela aia idioata si acum au facut mai multe, ca no, daca oamenii se uita nu conteaza ca-i un **** ambulant. Ma las pagubas, oamenii din ziua de azi is batuti in cap rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparent, toate serialele și desenele astea există pe net. Pentru ce atâta nostalgie?
Și melodia nu mă impresionează. Cum nici serialul n-a făcut-o.