| JustMeKidda a întrebat:

Recomandati-mi niste cantareti romani si americani. Multumesc mult!:*

5 răspunsuri:
| xBiscuiteCuFinetti a răspuns:

Cântăreți români :
Antonia, Connect-R, Smiley, Elena Gheorghe, Sore, Alex Velea, Mamasita, What's up, Andra, Ioana Anuța etc.
Cântăreți americani :
Rita Ora, Miley Cryus, Selena Gomez, Demi Lovato, Sean Paul, Rihanna, Justin Bieber etc.

| Andreea_Maria-andra_1979 a răspuns:

Alina Eremia, Sore Mihalache, Andra, J.Balvin,Lil Wayne, Connecte-r. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai doua liste intregi cu ce-ti trebuie,
http://ro.wikipedia.org/......om%C3%A2ni
http://www.tpu.ro/muzica/vreau-si-eu-niste-cantareti-americani-fundita/
Te pup!

| EncianIrina a răspuns:

Depinde de stilul tau :
- rock: Avenged sevenfold, black sabbath, slipknot, jimmi hendrix...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantareti/Trupe din Romania:
Underman, Cedry2k, Carbon, Magica, Vama, Alternosfera, Coma, Cargo, Parazitii, Bitza, Nimeni Altu'.

Cantareti/Trupe din strainatate:
Iron Maiden, Metallica, Megadeth, Black Sabbath, Manowar, Judas Priest, Iced Earth, Wintersun, David Sylvian, Johnny Cash, Alice Cooper, Eminem, Dr. Dre, Epica, Sirenia, Dark Moor, Kalmah, Amon Amarth, Avantasia, Blind Guardian, Dimmu Borgir, Nirvana.