| anonim_4396 a întrebat:

era un cantec "aho aho noi suntem pitici misto si-avem iubiti cu t**e mici..." imi puteti zice titlu? urgent please!

Răspuns Câştigător
| Tyysonn a răspuns:

Aiho, aiho, suntem pitici misto. Avem si haine si papuci. Si nasul plin de muci! /
Ai hi, ai ho, suntem pitici misto. Avem gagici cu tate mici. De-un metru douascinci/
Aiho, aiho / Suntem pitici misto / Avem femeie de servici / E plina de lipici"

E o parodie, nu cred ca are vreun titlu si probabil exista mai multe variante.

1 răspuns:
| Tyysonn a răspuns:

Ai ho ai ho suntem pitici misto / avem gagici cu tate mici de-un metru 75