| Adr86 a întrebat:

Salut! Caut o melodie de ceva timp si nu reușesc să o gasesc.
In videoclip e vorba despre o fată care merge pe strada(in timp ce melodia se desfășoară)si imparte pliante. In pliant este vorba de o adunare pentru dans iar din toti cei care au primit pliantul doar un baiat s-a prezentat si incep sa danseze sub un pod. La un moment dat sau mereu sunt loviti de o raza de lumina, gen le inspira dansul.
Ofer fundiță!
Mulțumesc!

32 răspunsuri:
| Adr86 explică (pentru sierra1):

Surprize surprize. emisiunea anilor 90. Andreea Marin..deci nu ma insel laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Adr86):

Reperele tale sunt prăfuite - la fel ca intervențiile. Dar - mă rog - de unde nu e...