| Obidette a întrebat:

Salut fani TPU! Vreau si eu, va rog, idei de colinde pe care sa le cant cu corul de la scoala. Va rog cat mai urgent! (dar sa fie colinde mai speciale, mai cunoscute si mai grele).

2 răspunsuri:
| mihaela997 a răspuns:

Pai in engleza noi la scoala in clasele mai mici am cantat "All I want for Christmas","We wish you a Merry Christmas","Happy Xmas","Jingle Bell" so in romana poti canta "din an in an","cerul si pamantul","clopotei","ce-ati vazut pastori".

| Cosmin223 a răspuns:

Redoamne.