| Triple3XH a întrebat:

As vrea sa ma ajutati sa-mi dati un program cu care pot sa mixez sunete ca sa obtin o melodie buna.Programul as vrea sa fie gratuit.Va rooooog am nevoie urgent.Dau Funda + Vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa mixezi live = Virtual DJ
Daca vrei sa creezi sunete, sa creezi o productie muzicala = Cubase sau FL Studio!

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Fl studio nu numai ca este bun la mixat dar poti si compune cu el (exceptie : nu poti mixa live cu el sau poti dar nu prea mult eventual sa il folosesti pentru vreo doua, trei efecte in timp rea)hai pe yahoo cipaiancostel@