| goanta9595 a întrebat:

Dau funda. Am nevoie de cineva sa imi spuna rapperi romanesti vechi/noi in afara de:
Parazitii, Puya, Cumicu,Nimeni Altu',Nane,Veritasaga, Bitza,Eminem,Dragoş Miron,Alan&Kepa,
frateleNORD, chimie, bean, kazi ploae,BUG,Butch,Carbon,Junk,underman,raku,J Saw,King zero,egris,boceasca,Kartel,El Nino, Specii, Cedry2k,la familia,Grasu XXL,Sisu, Chimie, Doc,Haard Cord,maximilian,Flou Rege,Stres,CTC,Phunk B,Echo,Samurai,Jianu,Rappa,Codu' Penal,Sharky,Macanache,Actoru',Zeze,Cosy,Dementu,Cod,Fau st,Infinitu',Vladone,Vlad Fluereanu,Cazacov,Deceneu,Pacha Man, Gruya, 3NIGMATYK,WATASHHI, Joker.HH, E.R.U,Ghetto Dacii,Ursacian,ADN,Chimita,Cla'sick,ViLLy,Aforic,Piele, Os, Romighete
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K-Gula
Mark One
Rashid
Iony
JerryCo
Doddy
Tranda
Blvck Matias
Marius Stelian Crăciun

| Andreimacelarul a răspuns:

Nicola guta, Geany Morandi, Florin Salam si Klaus Iohanis

| Mirel4412 a răspuns:

Mai pune o mie de nume, ca decat de 30 am auzit