| JsBeibDOLL a întrebat:

Selena Gomez si Justin Bieber sunt impreuna?

85 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se potrivesc baiatu ala e un sarlatan scuze pentru fanele lui hidoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum sunt impreuna.am citit pe internet niste date actualizate despre ei si erau niste poze in care se sarutau. in concluzie.cred ca sunt mai mult decat prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt impreuna in plus nu se potrivesc dar am vazut intr-o revista poze cu ei find foarte apropiati si una cum ca sa-r fi sarutat sper ca ti-am fost de folos (bay)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt impreuna selena a spus-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se plac foarte mult. in revista BRAVO GIRL scria ca ei petrec foarte mult timp impreuna si ca sigur sunt impreuna dar ei nu recunosc. app selena sia petrecut revelionul in bratele lui justin. ar fi super sa fie impreuna pentru ca amandoi sunt frumosi si le sta bine. SUNT IMPREUNA DAR NU OFICIAL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA sunt in poreuna sau si sarutat mai ales pe selena gomez si pe miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, el o iubeste la nebunie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt Anda si as vrea sa te cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt impreuna si oricum le sta bine imnreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit intr-o revista ca odata justin biber a sarutat-o pe selena gomenz de 3 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt impreuna, sunt doar buni prieteni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sunt impreuna
de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma acu` ganditi`va. Daca nu ar fi impreuna de ce se duc in croaziera in Caraibe, de ce se duc la film. de ce se ***iba tinadu-se de mana? adica asta poate face si cu Miley Cyrus dar lui nu`i place de ea. Adica si Selenei ii place de el. Eu cred ca sunt in preuna. Pe bune, e clar. Mai trebuie doar ca unul din ei sa o recunoasca.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

| xgeanina a răspuns:

Sunt impreuna.

| AyaStormhold a răspuns:

Nu sunt.

| mymy_3187 a răspuns:

Inainte erau prieteni buni dar acum sunt iubiti sigur.100%...dar eu zic ca nu prea se potrivesc ca justin are 17 ani iar selena are aproape 19

| cristinuza a răspuns:

Nu sunt impreuna dar au incercat ceva impreuna dar nu a reusit si lui selena gomez ii place de justin dar nu atat de mult incat sa fie impreuna

| LoLLyPoopPuuupzzYou a răspuns:

Nu sunt impreuna, tmz.com a declarat ca justin bieber o iubeste pe selena gomez, dar selena gomez il iubeste pe justin ca un frate mai mic.Desi ar putea exista ceva intre ei(relatie).

| Pisicuta_4163 a răspuns:

Da is impreuna am si poze cu ei in care se pupau! deci daca vrei add pisspiss20@yahoo.com

| raluca1414 a răspuns:

Eu cred ca sunt impreuna!

| teodoralovejb a răspuns:

Da sunt. sunt foarte sigura de asta deoarece sunt un fel de presedinte al fanclubului si una din club a avut interviu cu jb si selena gomez si pareau ca ascund ceva