| nuconteaza_2249 a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii noi... happy

Fundita:X

Răspuns Câştigător
| zghibanvictor99 a răspuns:

Dj sava ft raluka-i like (the trumpet), Park place-i have the world, Alice-bang bang, Roller Sis & Dj rDrDv-Se thelo, thomas ft john puzlle-i stay, cristi stanciu ft alexia-stir it up, DeepSystem-feeling funky, nickname and sandra-me and you, wild rose project and radu sarbu-ecstasy, delyno-private love, massari-real love, studio one ft Edward Maya-Out of love...

1 răspuns:
| FlOwErPoWeR a răspuns:

Da pe google si scrie top 50 de melodii bune si da pe prima pagina si da pe scris si iti apare video
happy