| RappK a întrebat:

Stie cineva ceva de albumu` lui Maximilian-"maxim am spus"? Cica pe 12 a fost lansarea. pe net nu a aparut nimic la downloadstraight face

4 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

De ce nu-l cumperi! Daca-ti place artistu de ce nu-i respecti munca? Din cauza unor ca tine cultura rap nu merge mai departe

| RappK explică:

Frate eu am intrebat de download nu de cumparat. te gasisi cu morala. ce tu cumperi?laughing

| Instinkt a răspuns:

Eu cumpar cua3 am cumparate albumele ca respect artistii si munca lor

| RappK explică:

Cua3 eu`s fatalaughing