| вliSs a întrebat:

Stiti un program care sa micsoreze melodii?

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Http://www.programecalculator.ro/program-de-micsorat-melodii/ l-am folosit si eu si am observat ca apoi se auzeau urat, asa ca zic sa nu le strici. Acum faci cum vrei, dar ce rost are sa ai 10 melodii in loc de 2-3 si sa se auda ca in canal?

| CRISS69TM2 a răspuns:

Mptrim.este foarte bun.simplu si usor de folosit.ieri am scos 22 de secunde dintr-o piesa pentru o fata care dorea acea bucata ca sonerie de telefon si i-am trimis-o pe mess. face fade intrare-iesire, faci ce volum vrei.si nu pierde calitatea sunetului.varianta gratuita este pentru melodii de pana in 7 min. inclusiv.succes.

| CRISS69TM a răspuns:

Mptrim.este foarte bun.mic, usor de folosit, varianta gratuita este pentru melodii de pan la 7 min inclusiv. daca nu te descurci iti stau la dipozitie cu asistenta.succes.