| zzzuperman a întrebat:

Videoclip Grasu XXL & Guess Who - Azi nu

http://www.youtube.com/watch?v=Mhwi4yyN5S8&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| biiiabyby a răspuns:

Genial! "Toata Lumea calling" laughing. N-am cuvintelove struck Asa piesa, asa videoclip. Bravo lor.

7 răspunsuri:
| Lilik a răspuns:

Iar intrebarea e? laughing

| cornel a răspuns:

Ce e cu el?:S

| DianaAndra1 a răspuns:

E prea tare videoclipu' love struck stiu de ceva timp melodia. dar videoclipuuu' :X
Azi, faceti-va ca nu exist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superba piesa. Videoclip la fel big grin Baietii astia fac o treaba foarte buna in ultima vreme.

| zzzuperman explică:

@Lilik, nu e nici-o intrebare sunt oameni pe TPU, care asculta acest gen de muzica si m-am gandit ca poate vor sa afle ultimele noutati si sa isi dea cu parerea, acelasi lucru ai fi putut sa faci si tu (daca tot ai dat click pe intrebarea mea) in loc sa fii ironica si poate amuzanta in opinia ta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Lilik a răspuns:

Eh, ce sensibil esti. sau pur si simplu azi n-ai chef sa razi sau cum?