| Lorutzu a întrebat:

Vreau si eu niste melodii noi. noiembrie, decembrie 2010 ianuarie 2011. funda. cele mai frumi:X

Răspuns Câştigător
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Narcotic Sound and Christian D - Danca Bonito, P! nk - fuckin' perfect, Rihanna - What's My Name? ft. Drake, Avril Lavigne - What The Hell, Written In The Stars cam atat noi ca stiu mai multe dar sunt mai vechi apropo imi dai si mie id tau de mess te rog frumos ca am sa iti spun ceva foarte imp pliz daca vrei sa mi-l dai trimite-mi prin mesaj la TPU sau daca nu imi spui ca vrei si iti trm eu mesaj cu id meu bine te pup :X:*funtitza pliz

1 răspuns:
| TheClassicGuitar a răspuns:

Www.UnSiteSimplu.tk dai la MUZICA. Sa ai Succesuri!