| Fallen Angel a întrebat:

Yeeee! Participam la finala Eurovision!
Cred ca eu am avut emotii mai mari ca ei.
Daca ne incadram si noi sigur plangeam laughing
Cine mai e fericit/a asa ca mine?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

EU. big grin dancing big grin
Romania s-a calificat! thumbs up Super! thumbs up Chiar meritam sa fim in finala! dancing applause dancing

P. S. eu am votat pentru Turcia si Ucraina (ambele s-au calificat).winking

| Ralucutsa a răspuns:

Eu!
Paula si Ovi au facut un duet extraordinar.
Melodia este foarte bine cotata, super buna pentru Eurovision.
Ii pup si le urez succes in finala!
fundita?

| Fallen Angel explică:

Scuzati greseala, am scris "daca ne incadram" vroiam sa spun "daca nu ne incadram" deh, emotii happy

| hiigee a răspuns:

Si eu am avut emotii cat casa laughing
ma foiam pe canapea nestiind daca intram in finala sau nu
oricum e super piesa, impreuna cu Turcia si Georgia; 3

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi pare bine pentru succesul de la Eurovision, sper sa avem acelasi noroc si sambata.

NOname
| NOname a răspuns:

@Nanory, cat timp intrebarea ta (sau raspuns) este "proaspata" ai posibilitatea de a o edita (poti sa-ti corectezi greselile facute). Intra la categoria "Intrebarile mele" si in partea de sus a ultimilor intrebari vei avea un buton rosu "Editeaza", apasa pe el si modifica-ti textul. Bafta!winking happy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu nu-s aşa fericit că o melodie foarte slabă va face umbră pământului de pomană în finala prestigiosului concurs.
Nu ştiu dacă s-a calificat (aveam treburi mai importante de făcut) dar am auzit cum sună melodia Sloveniei. Aia chiar suna a muzică în comparaţie cu zero-ul barat trimis de noi.

| BuburuzZzu` a răspuns:

Mie sincer mi-a placut meodia noastra de la eurovision 2009 mai mult decat aceasta oh go on
Ma bucur mult ca ne `am calificat mai departe, in finala. Sper sa luam un loc bun.:*