| neagosh a întrebat:

Bebelusul meu ma trezeste in fiecare dimineaa la 5 si deja sunt tare obosita... ce sa fac?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu prea ai ce face. Dormi in timpul zilei, cand doarme si el. Macar 6 luni vei fi dependenta de programul lui de somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu am experienta cu bebelusii dar poate daca nu mai doarme fff mult la amiaza si se culca seara un piz mai trz, poate sar trezi la o ora mai tarzie
sper sa reusesti sa se trezeasca mai tarziu
succes

| mioara a răspuns:

Schimbai programul de somn nu mai il lasa sa doarma ziua foarte mult fai baie seara pe la 9

| miry a răspuns:

Incearca sai schimbi programul pe care si la facut el singur

| manoka a răspuns:

Mergi mai departe mami, vb cu medicul tau sa-ti inscrie ceva pentru imunitar, odichnestete si tu cand iti pui bebul la culcare, sau fa lucruri de la care te poti relaxa, vei trece peste e greu stiu, ca noi ne-am nascut prematuri al 7 luni cu 1, 63 kg si in fiecare 3 ore trebuia so alaptez am ajuns la 42 de kg, dar a trecut santem imi rezistente decat credem mai ales cand este vb de copilul nostru, te pup multa sanatate si fericire.