| fictivul a întrebat:

Cand e bine sa afle un copil ca e adoptat?

32 răspunsuri:
| GeorgetaTudor a răspuns:

Acesta nu trebuie sa fie vreodata un secret. Si de ce ar fi? Nu-i nicio rusine nici sa adopti, nici sa fii adoptat.

Daca a fost un secret, situatia e un pic mai complicata pentru ca ceea ce ar fi putut fi normal tocmai a devenit nefiresc. In acesta situatie recomand ajutorul unui specialist care sa va indrume pe voi ca adulti prin eventualele complicatii relationale cu copilul.

| RoscovanaSexy a răspuns:

Eu zic asa daca e intelegator spune-i de mic daca nu pare intelegator mai bine ti secret.