| Fekete_Eduardo_1982 a întrebat:

Ce nume as mai putea adauga la numele Tinca Alessia care sa se potriveasca?
Multumesc!

14 răspunsuri:
| Luha_Elena_Lavinia_1998 a răspuns:

Sonia, mie mi se pare că se potrivește.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poti pune amneiss, chiar daca e marca inregistrata, iti dau voie

| MihaelViorel a răspuns:

Marioara

| mascaandreicatalin a răspuns:

Ioana se potrivește

| Franzi a răspuns:

Elena

| JackR a răspuns:

Filofteia. Iti dai seama Tinca Alessia Filofteia... Ti se umple gura!

| Adry05 a răspuns:

Maria, Madalina, Ana-Maria, Gabriela

| Vizit a răspuns:

Iuliana

| Lioana a răspuns:

Lorena

| Dezosatu a răspuns:

I-as mai pune numele de Tinca Alessia Ma Sugi De Pwla. Imagineaza-ti profesorul cand o cheama la tabla. Tinca Alessia Ma Sugi De Pwla la tabla rolling on the floor))

| aimullah123 a răspuns (pentru Dezosatu):

Esti plin de glume ca balega de vitaminewinking

| Jeonghyeo a răspuns:

Claurentia

| Liviu a răspuns:

Tinca alessia teodora sau tinca alesia maria, sau tinca alesia gabiela / ori tinca alesia minodora