| ANELISSEandCOSMINA a întrebat:

In timpul vacanței de acum la scoala se lucrează la secretariat?

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Din cate stiu da, muncesc si in timpul vacantei. Asa lucreaza si in vacanta de vara. Sper ca te-am ajutat, funda?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, dar nu in perioada sarbatorilor.

| Fatamuntilor a răspuns:

Si cei de la secretariat au nevoie de vacanta.Doar nu crezi ca lucreza si de revelion...
Vin din vacanta cu cateva zile inainte de vacanta elevilor...

| LePotato a răspuns:

Teoretic, da. Cel putin inainte de sarbatori (Craciun, Revelion)

Dar banuiesc ca mai depinde si de fiecare liceu/scoala in parte.

De ce nu suni la secretariat sa intrebi?

| alexandrualind a răspuns:

Da.