| Mariuss29 a întrebat:

Buna seara TPU. Azi am mancat faguri cu miere de albina. Apicultorul mi-a spus ca am mancat ceva larve ce contin apilarnil. Am citit despre apilarnilul respectiv dar nu prea am inteles la ce ajuta. Ma poate ajuta cineva? La ce ajuta acest apilarnil?

Ps. Am inteles ca e pentru dinamica sexuala. Ce mai inseamna si asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Făcu apicultoru' o glumăhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| JicaContra a răspuns:

O sa iti creasca libidoul! big grin