| Alle_3476 a întrebat:

Care dintre voi ati fost slabutze si ati pus ceva pe voi?big grinbig grin lasati'mi mesaj va rog cu id' vostru'happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ToxicGirl a răspuns:

Eu am fost mai slaba dar cum am inceput sa ma dezvolt am pus si in greutate.dar nu foarte mult. adynutza_micutza01

| NuConteaza_5808 a răspuns:

Alle daca esti mai slabutza...Incearca sa iei vitamine + multe prosti adica dulciuri sa mananci multa paine si sa bei multa apa happy incearca

| Sabiiiii a răspuns:

Heyy alleelaughing Paii nu dau idu meu aici... dar eu am fstt. intreaba-ma ce te intereseaza sa afliii si iti spun :*

| greenabstract a răspuns:

@NuConteaza
S-ar putea ca acele "multe prostii" sa se depuna urat.
Nu iti mai face griji Alle in aceasta privinta!
Eu am luat multe vitamine intr-un timp si ajunsesem la 56 de kg iar dupa o saptamana am revenit la 52 de kg, chiar daca mancam foarte mult!
Asa ca numai iti face griji la capitolul "ingrasare " pentru ca la un moment dat te vei ingrasa :*
O sa te ingrasi in timp. Acum