| Gangsta4Life a întrebat:

Care este cea mai buna carte de anatomie in limba romana...cea mai completa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ionutalex13 a răspuns:

Papilian

| forgetmynutella a răspuns:

Salut!
Daca intr-adevar esti pasionat de anatomie, iti recomand cartea pe care eu din punctul meu de vedere o consider cea mai detaliata si completa. Se numeste Atlas de anatomie a omului de Netter Frank H.

Succes!