| anonim_4396 a întrebat:

Ce id are Andreea Balan?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

O intrebare ca asta nici n-ar fi trebuit sa fie aprobata. Aviz persoanelor care au functia "moderare continut"!

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu! Si eu il caut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id lui andreea balan este asta beatrice_georgiana19

| lovepink_6252 a răspuns:

Daca ei ii place Andreea Balan de ce sa nu intrebe de id ul ei? Fiecare cu preferintele lui asa ca nu au rost comentariile voastre, daca nu v-a convenit intrebarea ei nu trebuia sa o bagati in seamawinking

| Stefanya_4509 a răspuns:

Bada am sanse la idul andreei balan, il am draga (aripideinger) phbbbbt fraiere (fraiera)!

| aripideinger a răspuns:

Nu aveti sanse la id ei nu vrea sa va dea ca ar fi asaltata de fani nu va dati seama ca mai mult de 85 la suta de oameni sunt sifonari doamne greu va dati seama dar eu nu sunt unul di 85 de oameni nu sunt sifonar ca uni

| aripideinger a răspuns:

Da nu va gantiti fratilor ca 85 la suta de oameni de pe pamant sunt sifonari (fara suparare)de asta nu va da id ei bine eu nu sunt unul dintre 85 la suta de pe pamant eu sunt diferit nu sunt sifonar ca alti(fara suparare) poti sa ai incredere in mine eu sunt unul din 15 la suta de pe pamant

| norbert12 a răspuns:

Andreea_balan_2011

| norbert12 a răspuns:

Andreea_balan_2011

| Nuta_Denisa_1987 a răspuns:

Buna andreea eu ma numesc denisa sunt cea mai mare fana a ta chir daca am 9 ani si sper sa imi raspunzi

| LuIs a răspuns:

Nu stiu miar trebui si mie crying am intrat la talente locale si o intrebam cum sa intru in topul muzicii romanesti ca am vocea faina dar nu am idul ei crying

| Boss_Ionut_1996 a răspuns:

Care este id adevarat a lui Andreeia Balan dau funda