| Asdffd a întrebat:

Ce se intampla daca iti intra scrum in ochi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| CiprianCipy a răspuns:

Te doare!

| CiprianCipy a răspuns:

Te doare! orbesti

| pcris a răspuns:

Te speli cu putina apa. happy

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Pai te dor ochii si noo alceva nu mai ii da ramina lipit de ochii si nu ii bine trebuie sa il scoti

| Ela234 a răspuns:

Te arzi.La propriu si la figurat

| Chérrrie a răspuns:

Buna! ar trebui sa te duci la oftalmolog. acesta o sa iti curete bine ochiul si astfel, inlaturi riscul de a ramane cu cicatrici. Pana de duci la oftalmolog, spala-te cu ceai de musetel. bafta!

| Asdffd explică:

Nu eu mi-am bagat scrum, o prietena dar nu cred ca era scrum "cald" ca sa zic asa.Cred ca era din scrumiera.Dar am sunat`o si a spus ca nu mai vede cu un ochi si nici nu mai il poate deschide. big grin

| florin193 a răspuns:

Te arzi, poate orbesti.
e cam nasol
ai grija ce faci