| anonim55555555555 a întrebat:

E adevarat ca purtarea bijuteriilor din aur duc la cancer? Cel mai bun rasp si explecatii primeste funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Nu stiu unde ai auzit asta dar nu e adevarat.

| Teodorescu_Alex_Adrian_1989 a răspuns:

Nu te mai gandi la chestia asta. Traieste-ti viata. Daca e doamne fereste sa faci asa ceva vreo data repet doamne fereste o poti face si fara sa porti bijuterii.

| darrio2007 a răspuns:

ExplEcatia mea este ca pleci urechea la toate prostiile.Nu este adevarat.

| darrio2007 a răspuns:

P.S.Fir-ar ea de gramatica!