| Gigi-Laurentiu_Togoe_1967 a întrebat:

Gasesc un dr.dermatolog bun in Braila, sa ma poata vindeca de dermatita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Orice dermatolog care este specializat în dermatologie are experienta. Dacă are drept de libera practica, este in colegiul medicilor, deci poti apela cu incredere la orice dermatolog.

| AndreeaDeeaDs a răspuns:

Buna!
Incearca sa te programezi la un doctor de la Diaconia. Eu consider ca sunt oameni seriosi, care isi fac foarte bine treaba!
O zi frumoasa!