| jj7700 a întrebat:

Mi-am cumparat recent un costum de baie de tip short pentru piscina si am observat ca nu ma impac prea bine cu plasa aceea din interior care ar trebui sa imi tina penisul si testiculele la locul lor. Mai exact plasa aceea are ochiurile destul de mari si mi se intampla uneori sa ma zgarie/irite pe glandul penisului, mai ales aproape de varf si in jurul coroanei glandului. Imi place shortul ca aspect exterior asa ca nu as vrea sa il arunc. Am citit ca unii recomanda taierea acelei plase interioare, dar nu stiu cat de mare e imbunatatirea. A mai patit cineva asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| GoLoveYourself a răspuns:

Ia-ti un slip

| Sofer a răspuns:

Incearca altceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios ca nu te baga nimeni in seama cu spam ul tau

suntserios
| suntserios a răspuns:

Taie plasa, e mai bine dupa

| anonimg a răspuns:

Poți să folosești și chiloți pe dedesubt.