| Upz0r3 a întrebat:

Poti sa iei boli din Brates(lacul din Galati)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Paul1498 a răspuns:

Poti lua boli din orice lac daca ai o piele mai sensibla stiu cazuri in care au facut cancer de piele...dar daca nu faci alergii bube mereu inseamna ca nu esti sensibil si poti intra in apa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, se pot lua destul de ușor boli de piele, una este scabia (râia!).
Pa, pa.

| HeiTu a răspuns:

Eu zic că nu. am fost la Brateş de câteva ori şi încă-s vie laughing no problem :*

| Florincrap a răspuns:

In special boala Lyme, e produsa de capuse.

| LlamaWSS a răspuns:

Da.