| realitatea.net a întrebat:

Tu ce probleme dermatologice ai?
Azi (20 August) la ora 16.00, specialistul realitatea.net, dr Sebastian Pop (www.e-dermatologie.ro) va raspunde intrebarilor tale.
Intreaba aici orice legat de dermatologie si citeste raspunsul azi (20 august), dupa ora 16.00, pe realitatea.net

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
32 răspunsuri:
| Chitu_Sofia_1979 a răspuns:

Buna.ma numesc sofia am 33 ani si am probleme cu tenul. la venirea primaveri imi apare pete maronii pe ten si puncte negre.am incercat tot felul de creme si solutii dar fara niciun rezultat va rog sa ma sfatiuti ce as putea face.

| kitty24 a răspuns:

As dori sa-l intreb si eu pe domnul doctor Sebastian Pop daca crema DARDIA Lipo Lapte de Corp pentru piele uscata si sensibila este indicata si pentru femeile insarcinate. Multumesc mult.