| HEYO.ro a întrebat:

Ce branduri de bauturi racoritoare preferati?

Update:
Multumim pentru raspunsuri, ele ne-au ajutat sa facem un top pe Heyo.ro despre bauturile racoritoare. Acum puteti vota pe site bauturile voastre preferate: http://www.heyo.ro/concursuri/bauturile-racoritoare-pref erate.html :) Asteptam si alte sugestii

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul suc care-mi place e Santal de portocale rosii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanta :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coca Cola, Frutti Fresh de gref si Giusto de ananas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret nespus de mult dar inca n-am vazut si/sau auzit de vreun brand sub care sa fie fabricate bauturile mele racoritoare preferate, braga si cvasul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prigatul, dar cel original. prigat este un brand care are o gama de produse de calitate, numai ca in romania se face o posirca sau zeama, nu stiu nici macar cum sa-i spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nestea. si sucurile naturale in general

| c0rn3l1uss a răspuns:

Coca-Cola & Pepsi

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nestea, Sprite si Cola.

| Kanghu a răspuns:

Nestea, Pepsi, Cappy, Coca Cola, Santal, Giusto, Fruti Fresh.

| lostcontrol12 a răspuns:

Santal si Nestea

| thehope a răspuns:

Tymbark, Nestea si Pepsi

Răspuns utilizator avertizat
| xxxnonamexxx a răspuns:

Sprite, giusto, frutti fresh

| Lotte a răspuns:

Coca-Cola

| Christyne a răspuns:

Nestea, Coca Cola, Pepsi, Timbark Fontea(Lamaie)

| giulya33 a răspuns:

Pepsi cu lamaie, Nestea cu fructe de padure, Cappy.

| Blu_7007 a răspuns:

Nestea (in special de fructe de padure)

| Gube a răspuns:

Cappy/Giusto sau Coca-Cola...

| HEYO.ro explică:

Heyo! Multumim pentru raspunsuri, ele ne-au ajutat sa facem un top pe Heyo.ro despre bauturile racoritoare. Acum puteti vota pe site bauturile voastre preferate: http://www.heyo.ro/concursuri/bauturile-racoritoare-preferate.html :)

| daghy14 a răspuns:

Prigat de pere si de portocale

| dana21 a răspuns:

Tymbark de mar verde, pepsi twist sau coca-cola

| iustinaiustinik a răspuns:

Pepsi cola