| Afrodita_9380 a întrebat:

Care sunt biscuiti vostri preferati? sau prajitura?

10 răspunsuri:
| summer12 a răspuns:

Tortul cu gelatina si fructe al mamei mele day dreaming

| Tina4qa a răspuns:

Sunt niste biscuitsi in forma de inimioara si cu mult zahar pe ele...
Ii ador (L)

| Lavy a răspuns:

Biscuiti mei preferati sunt TUC iar prajitura este amandina! big grin

| Krauser a răspuns:

Biscuiti sunt oreo si prajitura este negresa.

| OanaBlueEyes a răspuns:

Prajitura :D cu ciocolata si biscuiti cu crema de banane si frisca glazurati cu ciocolata :X http://colorful9dreams.wordpress.com/

| 539776 a răspuns:

Biscuiti:tuuuuclove struck,oreo si cei de la milka
prajituri:tiramisu, profiterol si alea cu fructe sau ciocolatawinking

| SamSon a răspuns:

Mie imi plac tuc laughing

| HurremSultan a răspuns:

Buna Afrodita! kiss

Prajitura mea preferata este TIRAMISU facut de mama in casa.happy
Iar biscuiti mei preferati sunt Biscuiti vienezi ii ador happy.Pa, pa wave

Pr

| amaliastefania2000 a răspuns:

Prajitura mea preferata este,, Tiramisu'' iar biscuitii mei preferati sunt,, Tuc'' :->

| IulianAndrei a răspuns:

Biscuiti preferati : cei de la milka si bel vita start, iar prajituri: cheesecake, tarta cu nuca, tartele cu crema si fructe, profiterol si prajitura "cocktail" de la tip tophee hee